Rekonstrukce bytu Kladno

Redra s.r.o. se specializuje na rekonstrukce bytu v lokalitách Kladno a okolí, Středočeský kraj, Praha! Jsme tu, abychom vám pomohli přeměnit váš byt na místo, které přesně odpovídá vašim potřebám a představám.

S našimi službami získáte nejen profesionální přístup a kvalitní výsledky, ale také cenovou výhodu. Dodávka materiálu přímo od nás je cenově výhodnější, a to díky našim partnerským vztahům s dodavateli. Nicméně, pokud máte své vlastní dodavatele nebo preferujete dodávku vlastního materiálu, jsme otevřeni dohodě a přizpůsobíme se vašim potřebám.

Nemáte architekta pro váš projekt? Nevadí! S našimi kontakty a zkušenostmi v oboru vám rádi zajistíme kvalifikovaného architekta, který vám pomůže s plánováním a realizací vaší rekonstrukce.

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat svou vysněnou rekonstrukci s námi!

Chcete ze svého domu nebo bytu udělat něco pěkného a funkčního? REDRA to umí. Každá rekonstrukce bytu má svůj postup. REDRA má s různými typy rekonstrukcí bytů bohaté zkušenosti, můžeme vám tedy poradit co je třeba udělat nové, co jen opravit a případně jak ještě ušetřit. Např. vybouráme jádro bytu, vystavíme příčky dle vašich požadavků, připravíme instalace a následně zhotovíme povrchy, omítky i malbu. Chcete SDK, Ytong, Heluz nebo něco jiného? To vše REDRA umí. REDRA od základů po malbu.

Reference

Rekonstrukce bytu Kladno - Finální podoba rekonstrukce půdního bytu.

Rekonstrukce bytu Kladno

Rekonstrukce bytu půdní vestavbou.

Kompletní rekonstrukce bytu z půdy. Odstraněna byla původní podlahová skrývka. Krovy zůstaly přiznané. Vybudovány nové rozvody vody, topení a elektřiny. Nová podlaha, schodiště, dveře a okna. Nová kotelna.

Půdní vestavba Nové Strašecí

Půdní vestavba Nové Strašecí

Rekonstrukce bytu půdní vestavbou.

Kompletní rekonstrukce bytu z půdy. Krovy zůstaly přiznané. Vybudovány nové rozvody vody, topení a elektřiny. Nová podlaha, dveře a okna.

Rekonstrukce bytu Praha, centrum

Rekonstrukce bytu Praha, centrum

Kompletní rekonstrukce bytu v Praze. Nové rozvody vody, topení a elektřiny.

Kompletní rekonstrukce kuchyně, koupelny a obývacího pokoje. Nové obklady a podlahy.